BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 8941048
*
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:39:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 12:14:24
1
300 kr
4/5 14:11:33
2
500 kr
5/5 17:29:13
3
400 kr
5/5 17:29:22
3
700 kr
5/5 19:35:06
4
800 kr
8/5 18:50:57
5
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:41
-
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:43
-
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:59
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/4 12:14:24 | 1 | 300 kr |
| 4/5 14:11:33 | 2 | 500 kr |
| 5/5 17:29:13 | 3 | 400 kr |
| 5/5 17:29:22 | 3 | 700 kr |
| 5/5 19:35:06 | 4 | 800 kr |
| 8/5 18:50:57 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:41 -
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:43 -
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:59



